A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Capital T - Facedown  (Feat. 2po2 & Lyrical Son)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  273

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/03/2014

2014-03-22T18:37:07

Featuring

2po2

Featuring

Lyrical Son

Këngë e albumit:

"Slumdog Millionaire"


Capital-t:
R.M.R. edhe ni tjeter rolli
puro cigare juve ju kap kolli
cubana, Yeah... teper t'rana, i'm feelin' like
kush ma ka inatin ju qift nona.

cabriole that's the life, I'm ballin hard
I'm dressed in white
teorit e tua jon bo bajat
edhe rimat qe pi vjedh n'sajt(site),
kenga jote e re m'ka shti me vjell
me t'pas ngat shume t'kisha sjell.

Po pi sprite se po du me u kthjell
moti po kan une po lypi diell.
I get that K K K po nuk jam racist
ti je bo klishe e pe nxen veten pick

e tash po thu peace si budist
e une hala jam ka nihna shlir si nudist.
Ekipa jone gati like okey let's do this
po ti pom dokesh teper loje e thjesht tetris
ti je pis a pis un, ju jeni ba si serialat dezha-vu

jo spo i du kta repera t'lodht se teper po mu doken scoubidou
jo jo jo sjepi vemendje, nese fol per mu
gjinja vin t'kthejn n'tjeter gjendje
jo jo sjom qaj qe jam kane dje
mke njohft po sum njeh, m'ke pa po sum sheh ma

tjert po ndrrojn si stine une njejt hala
paret vet po vine mos vet sa jane ba
tjert po bine shkojne e vine une nalt hala
shembuj t'kqi sa dush po si capo nuk ka

LYRICAL SON
(REF. (2x)):
ALL THE PAPER I GOT
ty s'ta merr menja, homie
DAMN BITCH - SHE's HOT
u kane e jemja, homie
I'M BLAZING, YOU NOT
Boll mo me rrena, homie
=P-P-Put Your FACE DOWN

2po2:
Ahhh...Vi turist n'sheher tem
E qoj hip-Hopin prej gjumi se o ka flen
E mar e hypi shum nalt ja boj ni venn
E qoj hala ma nalt kur e boj me NIPIN temm

Like This
Hip-Hopin une e silli ngisht prej dites qe u niss
E mjella pem t'vogel midis xhunglles vet e rris
Sa here vin kryma dojn me tha UN e ujis

Yes, pe kqyri sot me mburrje u bo liss
Prishtinali jom lirisht thirrem plis
Per me kon ma High se ti sum duhet Kanabisss
Bitch ty tu ka lexu mendja

Nuk je mo n'qender,shum o ka t'mungon vemendja
Ty nuk tbesohet as me detektus per rrena
I keq jasht,I prisht mrena
Krejt permys kur eshte fjala per Hip-Hop SHqIP
NON-STOP boj Hite edhe sum kerset me kon VIP

LYRICAL SON
(REF. (2x)):
ALL THE PAPER I GOT
ty s'ta merr menja, homie
DAMN BITCH - SHE'S HOT
u kane e jemja, homie
I'M BLAZING, YOU NOT
Boll mo me rrena, homie
=P-P-Put Your FACE DOWN

It's all about the Franklin's, Benjamin Franklin's
Common is the Franklin


Ky tekst u dërgua nga Driton Shkodra   rinorquni1
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018