A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Capo - Rikthimi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2013

2013-01-20T14:05:52

Vers.1
kesh n'do kilometra , u ktheva dit rutinore/
kur spo kom qa me ba , po lypi laps + 1 fletore/
tekst me pergadit , amo fletorja spo mi nxan/
po kom shum fjal n'mendje , e spo di cilen t1 me than/
a me lon krejt kit pun , se mos pju rahatoj shum perpara/
e tani e lo boten keq , skan MC me kon me bo gara/
po menoj qa me shkru , apet po mu paraqitet cenzura/
as 1 as 2 , veq kur pe sho gati ty mu kry raptura/
ka erdhen kto fjal , prej cilit planet zhdrypen/
kto erdhen prej planeti "TASTIER" , qi gishtat permi hypen/
n'kit vetmi qi jom ty nejt , e spo ka qfar pune me bo/
e kom 1 ndjenj , e per qat ndjenj pa fol se lo/
nashta menoni qa sduhet , a nashta thjesht pa fakte/
po kujdes shoq , se une punoj me shum takte/
e kur un boj rikthim , pidhat ja nisin dalin/
e kan pas 1 troh pozit , edhe ata mu ma falin/

ref. 2X
rikthimi jem ,vdejkje revulucjonarve/
erdh un ktu , per me kallcu reputacionin e t'parve/
se sundimi kalj te thmija , qi sdin qa o repi/
tash kta u pren , se permi ju ra grepi/

vers.2
noshta svyn me kallcu , amo un po t'paralajmroj/
edhe 1 fjal qisi e thu , e e she qysh un sulmoj/
e kur nxehet atmosfera , kokna une aty pari/
tash vertetone ju , se qka domethon zemer e vertet KOSOVARI/
e nqofse je per 1 ksi seni , une ti maroj edhe 2fishin/
mos hi me BoSS'at , se ka do asi qi ftyren ta prishin/
ta asfalltoj ftyren , e t'kalli sikur fllaka e shporetit/
ti sje n'tripa per seks , se mas pari sje n'tripa t'realitetit/
kur bohet beba e karit mem fol per realitet , une ko mu nda prej jetes/
mos u bo qaq i mequm , se munesh mja marr inati vetes/
e per kinga mbreti o ty shkru , e ju princat muni veq me percjell/
ma mir largohuni prej ktuhit , se vi me kar sllast n'goj mju vjell/
qashtu osht seni , ma mir juve ju bjen me kta kuptu/
se me pare un , edhe prindin muj me jau korruptu/
kerkah skeni prejardhje t'repit , o counter-terorista/
repi pa mu sbon , sikur airoplani ku o pa pista/


Ky tekst u dërgua nga Micsokol@msn.comKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018