A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Captious Kidi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Captious Kidi është një këngëtar. Alkid qytyku ose sic njihet me emrin Captious Kidi kendon Pop & R&B. Jeton ne qytetin Elbasanit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Poku

Ardy

Ardit Tafarshiku

Ilsi Ademi

Katilirrebel

Lindi Sahiti

Addi Pllana

E-Mc Intro

Virus

Niti


Tags: Captious Kidi, Captious, Alkid Qytyku

Krijo Një Kartolinë