A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Çartani - As Ti As Un


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2017

2017-06-14T17:00:03

E kom 1 arsye ajo je ti
qe veten sun e nali
Falma 1 minut
plot knaqsi ti fali
E nese tmerr malli
numrin e ki
Ti shansin e ki
vec merre hapin
Jam nonstop i gatshem
po mos e co ti gat shum
Muhabet i kapshem
ki me kon rahat shum
Kjo aventur merr fund te un
nese e cel zemren
Nese sta merr menja
ta merr tjeter sen ty menen
E di qe je vet edhe ki qef
pse pe man msheft
E din ku pe qes
ti je shum fresh
un t'thirri beb
i know you get wet
edhe nese je pa prek
Im gonna smash that

REF:(2x)
As ti as une
nuk e di
a ti ma theve mua
a un ta theva ty
zemren
Birma 1 shishe 2 3
sonte po du me pi
se ma ke marr menjen

Gjithcka ndodh per 1 arsye
une jam ktu prej arsyes tane
po i bi shkurt spo i bi gat
ca dona me ba mas darke
engjell po menen dreq
shpejt muhabetin e kape
heshtja jote thot po
n'ket lloj situate
jena vec un e ti hajt qite fjalen
cilat qytete?cilat plazhe?hape harten
ndac mrena shteti ta bi jashten
kudo pershtatem
une tjap class se e ki elegancen
sesht problem edhe nese dalim msheft na
hala ma mir nese mbetet sekret ma
kerkush smun flet
qysh e tek na se dim ve na, na na na na na

REF:(2x)
As ti as une
nuk e di
a ti ma theve mu
a un ta theva ty
zemren
Birma 1 shishe 2 3
sonte po du me pi
se ma ke marr menjen


Ky tekst u dërgua nga Kidd\'A
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018