A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Cekicat është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi Cekic ose Cekicat perbehet nga: Asan Asani, i lindur me 1994-04-08, ne Llakavice nje Fshat i Gostivarit PimeX (Artan Ibrahimi), i lindur me 1995-30-10, ne Gostivar. Eshte Kick Boxer. NIGGA (Lorean Rushiti), i lindur me 1996-28-09, ne Gostivar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

RealGangsta

Eklips Family

Dominoz

Master D

2 Life

O.R.G

Arm

JT

North Side

K-Boy's


Tags: Cekicat, Cekic

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018