A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • 18-04-2016
    Festivali “Çelësi muzikor” tashmë ka përfunduar të gjitha përgatitjet për edicionin e tij të ri. Konkursi për pranimin e këngëve konkuruese ka qenë i hapur deri më 31 mars ndërsa gjatë muajit prill do të bëhet prezantimi i tyre. 142/142183 Finalja e këtij edicioni, i cili është i dhjeti me radhë do të mbahet me 11 maj në qytetin e Gjilanit. Risi e këtij viti është pjesëmarrja e të gjithë fituesve ndër vite, ndër të cilët janë edhe emrat e njohur si Gold Ag, Zajmina Vasjari, Adelina Tahiri, Zanfina Ismaili, Rrezar...


Faqet:
1

» Dërgo Një Lajm »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018