A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Celi Uka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Celi Uka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Në vitin 2016, Celi publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nisret Krasniqi

Lind Prizreni

Gasso

Samson Gjoni

Hysen Sallauka

Rascom

Muaad

Trim Jakupi

Dr.Nushi

Mr.Trimi


Tags: Celi, Celi Uka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018