A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Chajlan-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Chajlan-G është një grup artistësh. Chajlan-G jane nje grup reperash nga Shkupi te cilet miren me Hip-Hop/Rap muzik. Ket grup e perbejn 3 telenta te shquar: Enis a.K.a KraLi, Alban a.K.a Ujku and Lil One , ku Enis a.K.a KraLi njihet edhe si lideri i ketij grupi. Ata kan mare pjes neper shume manifestime te ndryshme: koncerte, party etj dhe gjithmon jane aktiv per publikun. Gjithmon kan qen besnik te tyre (publikes) dhe falemenderojn per perkrahjen e tyre....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Streetsoldiers

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Merimanga

P.E.Z

Crunkboys

Bloody Gangstaz Family

Armial

Pozitiv Records


Tags: Chajlan-G

Krijo Një Kartolinë