A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cheryl Cole - Parachute


I don't tell anyone about the way you hold my hand
I don't tell anyone about the things that we have planned
I won't tell anybody
Won't tell anybody
They want to push me down
They want to see you fall

Won't tell anybody how you turn my world around
I won't tell anyone how your voice is my favourite sound
Won't tell anybody
Won't tell anybody
They want to see us fall
They want to see us fall

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down down

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down down

Don't believe the things you tell yourself so late night and
You are your own worst enemy
You'll never win the fight
Just hold onto me
I'll hold onto you
It's you and me up against the world
It's you and me

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down down

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down down

I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I'll fall into you

I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I won't fall out of
I won't fall out of love
I'll fall into you

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down down

I don't need a parachute
Baby if I've got you
Baby if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down down downKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018