A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cheryl Cole - Promise This


Alouette-ette-ette
Alouette-ette-ette
Alouette-ette-ette

In the beginning, there was nothing,
so empty, in the space between.
Then you came in, turned the lights on
and created what has came to be.

Before I, blow your wind, come with me please.
Spread your wings, come with me, yeah.

Promise this, if I die before I wake
Oh, promise this...

this is just the preview.. I'll give the completeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018