A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
ChillMeArushen

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: ChillMeArushen është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Shtator 2017, ChillMeArushen publikon videoklipin "Tipat Jon Biznis". Më datë 15 Dhjetor 2017, ChillMeArushen publikon videoklipin "Semestri I Parë". Më datë 15 Gusht 2018, ChillMeArushen publikon videoklipin "Pablo". Më datë 27 Shkurt 2019, ChillMeArushen publikon videoklipin "T'myti Xhelozia". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 16 Korrik 2019, Blondi publikon videoklipin "Yarim", në bashkëpunim me Ch...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Doni

Dora

Ralien

Albo 06

Dashoni

Lil Erdi

Last Daddy

The Rose

Kino

P-Life


Tags: Chillmearushen

Krijo Një Kartolinë