A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Kërçovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Chippi është një këngëtar i njohur. Emri i tij i vërtetë është Shqiprim Ballazhi. Edhe pse prej një vendi kaq të vogël, dëshira për t'a treguar talentin e tij ishte e madhe. Ai ka kënduar këngë të ndryshme si: My life style, Boll mo, Run the city, Jam e jotja (ft. Florijana) etj. Por me këngën "Nuk ndalem" u bë më i njohur. Chippi bashkë me shokët e tij themeluan studion "La vida loca records". Shkollën fillore e kreu në fshatin Sërbicë "Gjergj Kastrioti Skënderbeu, të mesmen në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Terror A.K.A Shkupi

Baggeri

Kujtim Akiku

Aurel Amzai

Elvir Hasani

Florent Iseini

Adhurim Deari

Fifty

Explicit

Adriatik Asllani


Tags: Chippi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018