A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Chippi - Nuk Ndalem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/11/2015

2015-11-08T13:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Ndalem" kënduar nga Chippi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Chippi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga APG. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

intro:
yeah...
ba, ba, ba, ba, baap...
2007...
s.t.i.n.e records...
hahaa...
nuk ndalem...
ba, ba, ba, ba, baap...
prit...
a.p.g...

pjesa 1:
joh, vet vje tu knu, vet vje tu shkru
vet vje tu than, kam msu, ke maru
heeej, une djik si fitel
e din, jam unik, jam katil
po shifet qar, po nihet qar
ky tipe qe sheh, asht i pari me t'par
flas per hip hop, jo muzik populore
un dal me dashnore, ti me mamin, perdore
un e di, shqipni, dy milion mc
kan fillu me pi, demek kan ba ushtri
tan diten tu shah, po thojn dajn me vra
dishek tu marum, po viktima spo ka
jam budall, m'fal, qa ban, hallall
u sa kam hall, njeher me t'pas perball
hej ti po e din, nuk di me u tall
bam, bam, bam, nuk t'lem ma gjall

refreni (x2):
nuk ndalem, un s'po di me u ndal
ti m'fal, un s'po di me t'fal
kam stil, s'kam nevoj per fjal
a.p.g, (un spo di me u ndal)

vargja 2:
krejt ti qell, stilin tem e kam gjet
jam rrit me hip hop, jam, i vertet
hej, ti po e din, un e di
ka koh qe t'kam rrit, shoku jem krejt ti **
ne kyt loj skam rival, m'fal qe jam banal
vesh jan, jo normal, shkurt, anormal
nuk di kot me shah, s'po thom du me t'vra
po rri, po numroj sa repera po ka
repera sa t'dush, pedera sa t'dush
po thojn internata, me rima jan mush
jan do tipa, demek jan katila
tan diten kopjojn, po thojn kena stila
jo mc, kurrkush nuk po t'nijn
stilin qe ke, ja vjedh ktu pa guxim
un e di, qe isoj e ke nij
shqipni ka nji emer, a.p.g

refren (x2):
nuk ndalem, un s'po di me u ndal
ti m'fal, un s'po di me t'fal
kam stil, s'kam nevoj per fjal
a.p.g, (un spo di me u ndal)

vargja 3:
kam stil, katil, dashnore jo qik
nuk vjedhi muzik, s'di me ba politik
ti po sheh, un po thoj per pasion
do po le, un e di qe po m'dan
baj rep, ngadal, jo se sdi shpejt me knu
e kam stilin tem, nuk po du me kopju
se po shifet, ktu krejt imitojn
dy milion repera, shqipni qarkullojn
i kan ba, dy, tre kang, po thojn jena t'mir
kan ble tesha t'gjona, vath, nji zinxhirt
isoj jan rebela, demek kan ushtri
dikush po t'ban baba, po nan nuk ka fmij
vlla, talentili, nuk bahet
muzika qe un baj, lavdro, nuk shahet
e di, t'pelqen, tan diten po e nij
jam gjyshi jot, baba, jam fucking mc

refreni (x2):
nuk ndalem, un s'po di me u ndal
ti m'fal, un s'po di me t'fal
kam stil, s'kam nevoj per fjal
a.p.g, (un spo di me u ndal)

outro:
o you fucking mcs
yeah...
ba, ba, ba, ba, baap...
2007...
s.t.i.n.e records...
yeah, hahaa...
nuk ndalem...
ba, ba, ba, ba, baap...
prit...
a.p.g...


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018