A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Chippi - Jam E Jotja  (Feat. Florijana)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2015

2015-12-29T15:10:40

Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Chippi:
Mos ta nin
Hajde hajde baby
Mos ta nin
Nese thom se nuk vi
Dije gënjej
Bona shumë gjona me ty ama ja vlej
Mos ta nin
Hajde hajde baby
Mos ta nin hajde hajde baby
Me ty e kaloj naten marrim senet edhe ikim
Rruga ka lezet mundesh mem prek çdo vend intim
Kur i mbylli syt me syt e tu unë shoh
Kur i mbylli syt nga syt e tu unë shoh
Te njoh dhe t'i du gabimet
Kur jam afër teje i arri qellimet
S'du mu kon pa ty se pa ty unë s'rri vet
Tepër e mirë je tepër e mirë

Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Chippi:
E ngoj melodinë kur thom emrin tënd
Je femën me vlerë të thirri diamant
E dua unë kohën kur je me mu
Hapat tona jo nuk ndalen kurrë
Ti je gjaku që më ec në vena
Nuk o veq fjalë po e ndjej unë mrrena
Më pëlqen kur i qel ti syte
Gjothmonë ti je në krah temin
Ska rëndsi nëse tjerat xhelozojnë
Kurre sun ta nxon venin
You shine like a superstar
Vi met marrë baby where you are
Pa ty jam hiç me ty jam krejt
Pa ty jam si poet pa laps e fletë
Më pëlqen momenti kur m'thua egër
Qu heki teshat edhe boma pa tjeter
Çdo herë hyme n'botën intime
Zgjohna bashkë pas një nate magjike
M'pëlqen buzëqeshjen që ma jep
Sytekur i shkrep zot
Të dua pa kufi se me kufi do kisha lot
Unë e di se pa ty nuk shkon
Zemra ma ke thon unë nuk muj me lon
Mungesa jem edhe ty po them
Edhe pa lek ishim kon ekstrem
Te lumtur unë e ti
Te lumtur unë e ti

Florijana:
Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja

Sa shumë dot doja hajde mërrem ti
Kjo natë e jona veç per te dy
S'du tjëter me pas
As me pa me sy
Mërrem sonte kallzoj botës se jam e jotja


Ky tekst u dërgua nga S.i.Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018