A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Chippi - Boll Mo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2014

2014-12-27T19:44:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll Mo" kënduar nga Chippi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Chippi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Nikka - Boll Mo

M'ke rrejt, kur m'ke thon qe m'don
e ki me kon i njejt
a e din ti sa shume
a e din ti sa shume
ke vlejt per mu
amo tash kurgjo s'o e njejte ahh

jom deh sonte per ty po pi ej
jom nxeh ti s'e din sa shum
ti se din sa shume
t'kom ndjej
se n'menen tem ti je kon gjith her

te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe

e ndjej qe per ty jom tu menu
ti ku je
un hala tu prit cdo nate cdo dite
n'vujtjejej
ko ke ik nuk je ti nuk je

jom deh sonte per ty po pi ejj
jom nxeh ti sedin sa shum
ti s'e din sa shume
t'kom ndjej
se n'menen tem ti je kon gjith her ha...

te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe
te huna kjo puna e jona m'ka ardh bejbe ahh 2x

Potera - Boll Mo

SAGGI

ngjarja fillon kur nshohen perdet, rrena zbehet
tani skena o jeta ku koha s`kthehet
aktrimi nket rast osht mashtrimi vetvetes
armiku maskimi tvertetes, uji i ondrrava shkaktar i etjes
gjuetari pre e prejes, nkurtha tjetes
hapsira rreth teje mure tpa dukshme, buk e shpreses
zgjidhja problemit, osht vet sistemi nivel i ri i fellit
bot e zez ku drita vjen, si iluzijon prej territ
osht mu qudit ma shum drit, sho kur i msheli syt
ma shum jet sho te vdekja, noshta kom vdek kur jom lind
qata kom kajt, e njerzt qe mdojn jon gzu me lot e mi
qekjo osht arsya pse shumica smujn mem feel
menoj ndryshe, sa ma shum trritet menja, bota vyshket
fillimin e sho te fundi i ditve, po koha s`shyhet
e jetoj fatin tem deri sat kryhet, nbot temen
e veq qat her keni mem pa tu kesh me zemerKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018