A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Chris Brown - This Christmas


Hang all the mistletoe
Im gonna get to know you better
This christmas
And as we trim the tree
How much fun its gonna be together
This christmas
the Fireside is blazing bright
Were caroling through the night
this christmas, will be
A very special christmas, for me
oahoahoaoahhh

ha, lets go

Presents and cards are here
My world is filled with cheer and you
This christmas
And as I look around
Your eyes outshine the town, they do
This christmas
the Fireside is blazing bright
and were caroling through the night

And this christmas, will be
A very special christmas, for me yeah
wowoohwow

shake a hand, shake a hand now...
nononononow

oooh the Fireside is blazing bright
and were caroling through the night
And this christmas, will be so special for you and me, yes it will be

shake a hand now... come on everybody shake a hand now
family hey we'll be together to make this christmas right

yes we will..Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018