A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Chris Brown - Confidence


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2017

2017-10-20T04:00:04

(YEAH,OOH,YEAH) Tell Me What You Feeling Wanna Know What's On Your Mind I Know We Ain't Commited But We Do This All The Time,OOH Please Don't Tell Nobody 'bout This Affair Baby Go And Dirty Whine It Up, Thank You Baby We Might Not Make It To The Room, From Right There I Love It When You Tell Me What To Do Like Sit Right There (Yeah,I Need That) Fifty Shades ,OOH Tie Your Hands Properly,I'm Loving It IS YOUR CONFIDENCE, OOH WOAH YOUR CONFIDENCE,OOH WOAH (2x) CONFIDENCE(Confidence) IT'S YOUR CONFIDENCE, (OOH,OOH,WOAH,WOAH,OOH,OOH,WOAH,WOAH) This Is How WE're Living,I'm Throwing All I Can't Have You All The Time And Girl I Wish You Made Your Decision Girl Go Ahead And Make Up Your Mind Got Me All Out Here Feinin' Please,Don't Tell Nobody 'bout This Affair Baby,Go And Dirty Whine It Up, Thank You,Baby, We Might Not Make It To The Room, From Right There I Love It When You Tell Me What To Do Like Sit Right There IT'S YOUR CONFIDENCE(Confidence,Confidence) , YOUR CONFIDENCE(Confidence,Confidence)(2x) CONFIDENCE(Confidence,Confidence) IT'S YOUR CONFIDENCE(OOH,OOH,WOAH,WOAH,OOH,OOH WOAH,WOAH) Your Confidence Fifty Shades OOH , Tie Your Hands Properly,I'm Loving It Get On Top Me,Inside Just Where I Wanna Be I Love Everything But Most Importantly, IT'S YOUR CONFIDENCE.


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018