A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - Thank You


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Chris Brown Talking]
Man yall don't know what yall do for me you see with out yall non of this would matter I mean non of it so i say thank you listen

[Verse 1]
Out the gate i got it started alright daddy told told me you aint gotta beat around the bush (fa sho) deep inside I feel you lord (#1) I come the
far by faith bless me with the voice and gave me that extra push (push) and dear momma (i love you ma) for the times i acted foolish popped me with the
rulers i didnt understand (nooo) but i do now (now) it said i got love for you christopher

[Chorus]
I just wanna thank you your more than just a friend with me to the end its not official with out (thank you) I thank you lord I praise you lord
im nothing with out you I just wanna (thank you lord) thank you from my heart right to my soul a cd to my show you make a diffrence thats why (thank you)
I owe it all to you (ooo why) i just wanna

[Verse 2]
i just wanna say thanks with all do respect (fa sho) there some people I cant forget (as i grow) I ma definatly do my best to reach out (to the kids)
hommies on the block (citizens) hustlers on lock (what it is) the music bizz wont stop or change me (east coast) east coat i wanna thank you west
coast (uh huh) I wanna thank you (I owe it all to you) I owe it all to you dirty south I wanna thank you (ooo) midwest (so yo cuz I just wanna thank all yall)
(yay yay)

[Chorus]
I just wanna thank you your more than just a friend with me to the end its not official with out a (thank you) you mean so much to me ooo I just
wanna thank (ooo thanks yea) you (ooo yea) in jesus in jesus (ha) what a friend i have (thank you) (ooooo) (oooo I) I just wanna say thanks

[Bridge]
When the song is over (it aint over) it aint the end (noo) Im coming back to you (noooooo) to do it again Im loyal to the game so were gonna win (this is it)

[Chris Brown (Talking)]
Yea I would like to thank yall tonight (thank you) for coming out (thank you) (I love you ladies) for chillin wit me (fa sho) all my fans
(all my heart) I love yall all them haters I love yall too cause yall making me do it more (uh huh) my family especially my mom (I love you ma) I love
yall but last but not least god

[Chorus]
Cause I just wanna thank you your more than just a friend with me to the end (its not official with out a thank you) to my ladies and my fellas
that all kept it real with (I just wanna thank you) response (I just wanna thank you) thank you baby you know who you are when im on the road stay
comitted thank you (ooooh) ha ooo I just wanna say thank you

[Chris Brown (talking)]
(O You and you and you and you and you and you and you)
Have been there for me when nobody would (good looking out)
I give you the praise (thank you) (yea) you mean so much to me
I just wanna thank you (I just dont know what to do)
to my heart right to my soul cd to my show (good looking out)
baby thats why (I love you) thank you oooo I just wanna say thanks


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018