A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - Ya Man Ain't Me


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Chris Brown talking:]
Hey girl, whats up?
You've been going through it, huh?
Yeah, I know
And I know your man ain't been treating you right
but....your man ain't me
listen.

[Verse 1:]
Girl, I bet that he be actin' all cocky like
Like he deserves you, and you so lucky to be with him
Bet he be treatin' you rude always got an attitude
Like he's the only dude made for you, woah

[Pre-Chorus:]
But I bet that he didn't count on, no nigga like me comin' round
(Giving you things to think about cause I know whats up)
Since he ain't tryna step it up, don't you think you should give him up?
(Cause he ain't worth your love)

[Chorus:]
Stop trippin,
I know you got a man but girl he's slippin
I can see myself gettin' in what I fit in
I want you to see, just how much your man ain't me cause
He ain't fly, He don't even drive
Cause when you wanna sneak out in the middle of the night baby Im your guy
Imma reason he ain't being all that he can be
Baby please your man, your man ain't me

[Verse 2:]
Girl, I know that you be wishin' he was nothin' like
Like that playa type, and you so lucky to be with him
Wished he treated you cool and didn't cheat on you
Like your just another girl in his crew, woah

[Pre-Chorus:]
But I bet that he didn't count on (oh) no nigga like me comin' round
(Giving you things to think about cause I know whats up, yeah)
Since he ain't tryna step it up, don't you think you should give him up?
(Cause he ain't worth your love)
(You need to stop trippin)

[Chorus:]
Stop trippin, (oh)
I know you got a man but girl he's slippin' (girl he's slippin, no)
I can see myself gettin' in what I fit in (I can see myself) (yeah)
I want you to see, just how much ya man ain't me cause (I want you to see)
He ain't fly, He don't even drive (he aint' fly) (ohhh noo)
Cause when you wanna sneak out in the middle of the night baby Im your guy
(in the middle of the night baby im your guy)
Imma reason he ain't being all that he can be (being all that he can be no)
Baby please ya man, ya man ain't me

[Brigde:]
(Can you see)
You and him ain't meant to be together, like me we'll be better
(Ohhh ohhh ohhh)
Yes, let him leave you'll be doing yourself a favor
Girl Im just tryna save you--

[Chorus:]
Stop trippin,
(OH) I know you got a man but girl he's slippin' (girl he's slippin)
(and you know I can see it) I can see myself gettin' in what I fit in (I can fit in baby)
I want you to see (oh) just how much ya man ain't me cause (OH OH)
He ain't fly (He ain't fly no no) He don't even drive (He don't even drive)
Cause when you wanna sneak out in the middle of the night baby Im your guy (in the middle of the night)
Imma reason he ain't being all that he can be (im your guy) (he can be yeah)
Baby please ya man, ya man ain't me (ya man ain't me)

[Ending verse:]
Oh no your man ain't me no baby
(Oh no)
Oh no your man ain't me no baby
(he ain't me no)
Oh no your man ain't me no baby
(no no, no he ain't me, no he ain't me no he ain't)
Oh no your man ain't me no baby

[GOES UNTIL SONG ENDS]


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018