A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - Who's Girl Is That


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

When I first saw you
I said to myself
Girl who you lookin good for?
Who you talkin to?
Who that fella is standin right next to you? (ooh ooh)

[Verse 1]
Look at me, silly me
got me thinkin bout changin the game
And I can't let
you get away
so I said..
hello, hello,
Girl, what's your name?

[Chorus]
(Whos girl is that... who's girl is that, you're supposed to (yeah) be the one, im needin that.
(I wonder) I wonder who she talkin to on the phone. (mmmmmm)
I kno it's not me, so I'm gonna get on
(Stop playin mama) I'm gon want her
(You need to go ahead) and throw that number
(This love is crazy) Let's work somethin out
(I wanna work somethin out) Let's work somethin out, baby

[Verse 2]
The time is right now
You ain't gotta look at me with a frown
Or suckin you lips
all you gotta do is say no or yea yo
And we can go, all the way to the top
ain't nothin wrong with that
Can't let you get away
so I said hello, hello
Girl what's your name

[Bridge]
Somethin bout ya baby girl (somethin bout ya girl)
I love ya sexy ways (I love it, I love it)
ooooh oooh
The way you give me chills
when I see your face

[Chorus]
Who's girl is that, I wanna know
Who's girl is that (yeah)
she's supposed to be the one
i'm needin that (needin that)
I wonder who she talkin to on the phone (on the phone, mmmmm)
I know it's not me so i'm gonna get on
(Stop playin mama)
I'm gon want her
Ya need to go ahead and throw that number
This love is crazy let's work somethin out baby (I wanna work it out)

Lady and gentleman the mack of the year!

[Chorus]
Who's girl is that I wanna know
Who's girl is that i'm supposed to be the one (yeah)
I'm needin that (I'm needin that)
Wonder who she talkin to on the phone (on the phone)
I know it's not me so i'm gonna get on
(Stop playin mama) I'm gon want her
(ya need to go ahead) and throw that number
(This love is crazy)
Let's work somethin out baby
(I wanna work it out real quick yeah)

[Bridge]
Let's work somethin out baby
(I'll need you to comfort me, yes i will)
Let's work somethin out baby
(and i'll let her know, We'll work it out baby)
(yeah) Let's work somethin out baby
(come on)
Let's work somethin out baby
(oh oh oh woah woah oh yea)
Let's work somethin out baby
(Let's work somethin out real quick)

Somethin bout ya baby girl (woo),
I love your sexy ways (I love it, I love it)
ooooh ooooh
When you give me chills
when I see your face

[Chorus]
Who's girl is that, I wanna know
Who's girl is that (ooh oh) she supposed to be the one I'm needin that
I wonder who she talkin to on the phone (who could it be)
I kno it's not me so i'm gonna get on
(Stop playin mama) I'm gon want her
(ya need ta go ahead)
and throw that number
(This love is crazy)
Let's work somethin out baby
(I wanna work somethin out real quick)

MMMM-MMMM-MMMM


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018