A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - I'll Call Ya


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

Hey hey
I don't,
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya,
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
Everything about ya girl I want
And ya gotta know that
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya

Girl, maybe we need to spend sometime
Cause you got me gone
(I'm so gone)
And I won't wanna be a player once you're mine
Cause this is
More than before
This is real
I'm an 18 year old grown a*s man tryin to get in you're life

Let go!
I don't wanna hurt ya, i just wanna know ya
Read me your script later baby i'll call ya,
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
I don't wanna hurt ya,
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya,
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
Everything about you girl I want
And you gotta know that
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya

Most don't get
All of that brain and the face is so flawless
She's such a beautiful girl
And every fantasy at night I dream about is all in you
If i try
Would you take me where you are
That place that many won't ever get a chance to see
You've been so cold
(been so cold)
Maybe, (baby)
If you let me
Your flame
(your flame)
Will be on again
Tell me what you want
(come tell me what you want)
'Cause I won't sleep
I won't cheat
Love me
Its all that you give

I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name

I've been thinking bout the way
That I'm gonna take it down
Ain't no way that you would bein need
'cuz you'd be all I'm thinking bout
Ain't no way

I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya,
Body so sick gotta get next to ya
I've been waitin all night long to know you're name
Know your name
To know your name
I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya

Tell me what I gotta do
I mean

I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya

I got the list right here
'Cause it's exclusive now

I don't wanna hurt ya
I just wanna know ya
Read me your script later baby I'll call ya

I'ma put you on it alright?
I'ma hit you up later

2 up 2 down I see you (haha)
Lets go
Yeszir (peace)
And now you know
I'm out
(peace)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018