A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - Back To Zero


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Verse 1:]
What's up with this?
We use to kick it on the regular.
But since the deal you say my life has changed.
I remember when we use to argue and it wouldn't make no sense.
Afterwards we'd make love again.

[Hook:]
That was way before the videos.
Way before the number one singles.
On the radio, late night at the studio.
When I was just C.B.
Nobody knew me.
But you were still the same now.

[Chorus:]
Being without you is like having nothing.
It don't matter 'bout the money I spend.
I got a million plus in my bank account.
But it's nothing without you.
Nothing without you.
I ain't been the same since you came in my life.
And you're the only one to help me get right.
And the way I'm feeling girl.
You need to know.
Without your life it's back to zero.

[Verse 2:]
Baby just listen.
Girl it's just a job so, don't look at me different.
Looking in your heart girl I know you're committed.
And what I told you stands true.
I've been down for you... baby.

[Hook:]
That was way before the videos.
Way before the number one singles.
On the radio, late night at the studio.
When I was just C.B.
Nobody knew me.
But you were still the same now.

[Chorus:]
Being without you is like having nothing.
It don't matter 'bout the money I spend.
I got a million plus in my bank account.
But it's nothing without you.
Nothing without you.
I ain't been the same since you came in my life.
And you're the only one to help me get right.
And the way I'm feeling girl.
You need to know.
Without your life it's back to zero.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018