A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chris Brown - Wrong Side Of The Tracks


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Verse 1:]
Only 15 Minutes 'Til Ya Momma Comes Home From Work And I Know
That She Wouldn't Be Tickled Pink To Find Me Hurr (yeahhh)
Cause Even Though We Was Just Chillin And A Little Flirtin She Don't
Even Want Me Anywhere Near Her Baby Girl (oh no)

[Hook:]
So I Think I Better Leave
Grab My Coat Hat And Timbo's
And Bounce Through The Window
Cause The Last Song On The CD Was Skippin
And I Don't Want Ya Folks Catchin Me, You Trippin

[Chorus:]
Cause She don't Think
We're Old Enough To Fall In Love (In Love)
Cause She Swears That I'm From The Wrong Side of The Tracks
(But She Don't Even See)
She Don't See There's More To Me Than Just A Thug
(That I Ain't No Thug)
There's Nothing You Can Do When Opposites Attract
And It's Like That

[Bridge:]
All My Ladies In The House Tonight
Say Oooh... (Yeah)
Now If Ya'll Wanna Fall In Love With Chris Say
Oooh...
All My Ladies In The House Say Oooh...
(Aww Yeah That Sounds So Good)
Now Say Whoa... (ooh)

[Chorus:]
Cause She don't Think
We're Old Enough To Fall In Love (In Love)
Cause She Swears That I'm From The Wrong Side of The Tracks
(But She Don't Even See)
She Don't See There's More To Me Than Just A Thug
(That I Ain't No Thug)
There's Nothing You Can Do When Opposites Attract
And It's Like That


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018