A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Chris Brown - Super Human


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2008

2008-05-26T05:33:26Weak
I have been crying and crying for weeks
How'd i survive when i can barely speak
Barely eat, On my knees

But thats the moment u came to me
I don't know what your love has done to me
Think i'm invincible
I see through the me i used to be

You changed my whole heart
Don't know what your doing to me with your love
I'm feeling all super human, you did that to me
(oh)Super human, heart beats in me
Nothing can stop me here with you
Super human(2x)

Strong
Since i've been flying and righting the wrongs
Feels almost like i had it all along
i can see tomorrow

Where is problem is gone because
I flew everywhere with love inside of me
Its unbelievable to see how love can set me free

You changed my whole life
Don't know what your doing to me with your love
I'm feeling all super human, you did that to me
Super human, heart beats in me
Nothing can stop me here with you
Super human(2x)

Its not a bird, not a plane
Its my heart and its going, gone away
My only weakness is you
Only reason is you
Every minute with you
I can feel like i can do anything
Going going, i'm gone away in love

You changed my whole life
Don't know what your doing to me with your love
I'm feeling all super human, you did that to me
Super human, heart beats in me
Nothing can stop me here with you
Super human

Super human


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018