A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Chris Brown - Don't Wake Me Up


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2012

2012-06-11T07:00:07Dear beloved,
If this love will exist in my dreams,
Don't wake me up...

Too much light in this window,
Don't wake me up,
Only coffee no sugar, inside my cup,
If I wake and you here still, gimme a kiss,
I was in, in this dreaming, about to lapse...

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

So much light in the city you wont believe,
Been awake some days now no time to sleep,
If your heart ever fell out this love is the bed,
Tell me what is the music inside my head.

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

I don't wanna fall, fall, fall, fall asleep no,
I don't wanna fall unless I'm falling for you

Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018