A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Austin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ciara është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Ciara Princess Harris, e njohur më së miri si Ciara, është një këngë-shkruese, kërcimtare dhe modele amerikane. Ciara ka lindur në Austin, Teksas. Me albumet e shitura në të gjithë botën numërohen më shumë se 7 milion kopje disqesh dhe është renditur në shumë klasifikime botërore. Kënga e saj më e njohur është publikimi i saj i parë që e bëri atë të njohur në të gjithë botën: 1,2 step. Disa nga titujt e këngëve që ajo ka nxjerr në treg janë goodi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Vanessa Hudgens

Miranda Lambert

Kat Deluna

Jennifer Hudson

Christina Perri

Jordin Sparks

Shontelle

Anahi

Tal

Loreen


Tags: Ciara

Krijo Një Kartolinë