A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çiljeta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  271
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Çiljeta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tetëvjeçaren e kreu në shkollën “Jeronim de Rada” e më pas gjimnazin te “Sami Frashëri”, në Tiranë. Gjatë fillimit të shkollës së mesme kishte garuar në një garë bukurie ku edhe ishte cilësuar si modelja më e mirë dhe në të njejtin vit konkuron në “Miss Shqipëria“ dhe shpërblehet me çmimin “Miss Kinemaja“. Edhe pse e njohur si këngëtare Çiljeta karrierën e saj e kishte filluar si modele, kështu gjatë moshës 17 vjeçare kishte përfaqësuar Shqipërin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtare e labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Tekila (2003)


» Dërgo Një Këngë »

Big Booty
Bubu
Vetem Ti
Mike Dhe Rivale
Pa Ty Jetoj
Tekila
Sonte Me Dhemb Zemra
Puchi Puchi


Përkthime (4)


Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Erga Halilaj

Lili Gjidodaj

Jonida Maliqi

Xhesika Ndoj

Jonida Vokshi

Eltina Minarolli

Kamela Islamaj

Marjeta Billo

Elia Zaharia


Tags: Ciljeta, Qiljeta, Ciljeta Xhilaga

Çiljeta në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018