A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Çiljeta - Thehet Gota Ne Toyota  (Feat. Genc Prevlukaj)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Featuring

Genc Prelvukaj

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Armand Trebicka

Këngë e albumit:

"Tekila"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thehet Gota Ne Toyota" kënduar nga Çiljeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Çiljeta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019