A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cim Turtulli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Cim Turtulli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Prill 2015, Cim Turtulli publikon videoklipin "Cupat E Prrenjasit". Më datë 18 Mars 2016, Cim Turtulli publikon videoklipin "Dardha Dimerore". Më datë 23 Mars 2017, Cim Turtulli publikon videoklipin "O Kurbet I Shkrete"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pellumb Plaka

Klajdi Topi

Gentian Muska

Tom Kallashi

Bardhi Zdrava

Astrit Belba

Alfred Selimi

Hasan Marra

Skender Kalenja

Panajot Malaj


Tags: Cim Turtulli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018