A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Classic G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Classic G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Mars 2015, Classic G publikon videoklipin "Ajo Po Lyp". Më datë 26 Shkurt 2016, Classic G publikon videoklipin "Hajvan". Më datë 4 Tetor 2016, Classic G publikon videoklipin "American". Më datë 14 Shkurt 2017, Classic G publikon videoklipin "Shume T'merr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kela-N

Fresh-P

Enigma

Double A

99nci

Big Night

Hanello

Dj Bussulla

Bidaki

Snoopy-G


Tags: Classic G, Ajet Hasani

Krijo Një Kartolinë