A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cody është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Në Maj 2008, Cody marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Treni I Endrave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Garazhat E Bardha

Who's Elektra

Red Carpet

Crossbones

Social Sons

Cute Babulja

Bilbilat E Vrionit

Brezi Ri

Ngroba

Xhevahiret


Tags: Cody, Codi, Kodi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018