A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Collective

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Collective është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2009, Collective marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pa Ty". Në Nëntor 2009, Collective marrin pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Shko". Në Dhjetor 2010, Collective marrin pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Fjalet E Qiririt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bloody Soldierz

Erozioni

Upstream

Night Rappers

Orient Express

Ligji Rruges

Supernova

Gillespie

Vëllezërit Zikolli

Tempulli G


Tags: Collective, The Collective Band

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018