A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Confident - La Police  (Feat. Shprici, K-albo & Alba-trim)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2009

2009-01-31T23:33:29

Featuring

K-Albo

Featuring

ShpriciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "La Police" kënduar nga Confident.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Confident i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin