A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Crack është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi IRMG përbëhet nga dy reperët Andrin Kaufmann nga Zvicra, i njohur si Melloirmg dhe shqiptari Florion Salihi nga Gjilani i njohur me emrin Crackirmg. Ata, më herët kanë publikuar edhe bashkëpunime të tjera. Më datë 13 Prill 2018, Crack & Mello publikojnë videoklipin "Steven Seagal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Kino

I Panjohuri

Micci


Tags: Crack, Florion Salihi, Crackirmg, Crack Irmg

Krijo Një Kartolinë