A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Craziest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Craziest është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2016, Carziest lëshoi një këngë me këngtaren Anjeza Branka nga Shqiperia. Titulli i këngës "Ki me ngec". Më datë 21 Janar 2018, Bash & Craziest publikojnë videoklipin "Lock And Load". Craziest dhe Bash vëllezër dhe Craziest është një vit më i vogël. Kënga "Lock And Load" ka qenë gati një vit më parë, por ka qenë në pritje për ta publikuar atë për arsye private. Më datë 25 Tetor 2018, Craziest publikon videoklipin "Hey Mama". Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

V-Ton

Kamikazo

B-Master

Art

Albo 06

EMG

Last Daddy

Don M1no

Lony

Lavda


Tags: Craziest, Craziest Sylejmani

Krijo Një Kartolinë