A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Crazy Albanians - Shqiptare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2011

2011-05-01T15:14:23

ref:
Shiptare shiptare vajza ma e bukur
shiptare shiptare je bo sikur flutuur

med!: Shqiptare a pra me kalle shum turrej te urrej spo boj hajgare spo kam qare ti pat kqyr vetllat e tua te zeza token po ma dridhh e kria mill spo muj mo mu zgill ma ke hup menen hona pom doket diell ki sen osht real kjo osht e verteta tani pa ti shqiptare sum shkon jeta

n-key : mori shqiptare shqiptare ti pa te mar se kom qare ti mua me dogje me kalle mi more mend edhe pare ka than burri vertet jo nuk vun per dashni nuk kom qka boj muri qik sepse kam ndjenja per ti se bukuria mi mur syt e une po kerkoj drejtesi jo se dua as nje tjeter se per mu je vec ti ndoshta nuk me kupton po nuk zemer nuk um ndjen t'lutna qe kthehesh sod se neser nuk ki mem gjet

ref:
Shiptare shiptare vajza ma e bukur
shiptare shiptare je bo sikur flutuur

D-sle : flokt e zeza shomenal vec dy fjal une i fola ajo ishte si shqiptarka buzt e kuqe si flamuri oooooooooooooooouuuuu si shqiptarja ska nash me sevda aka qika mat mira se shiptarka jo jo se jon ma qarrta shiptare tetovare dridhe trupin hic mos te vjen marre hjde kalle atmoferen n-key kur te vjen hajde qilja deren e kam nje deshiu ouu sa osht e thjesht me ti puth buzet tjeter skisha desht me ta ngjit me te mar me veti me te qu ka deti.

ref:
Shiptare shiptare vajza ma e bukur
shiptare shiptare je bo sikur flutuur


Ky tekst u dërgua nga  lavdimiiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018