A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Crazy Boy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Crazy Boy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Tetor 2017, Crazy Boy & XpuroGold publikojnë videoklipin "Koha Nuk Kthehet". Muzika e këngës u punua nga Klevi ABG's, teksti u shkrua nga Crazy Boy, XpuroGold, ndërsa për orkestrimin u kujdes Klevi ABG's. Më datë 15 Nëntor 2017, Crazy Boy publikon videoklipin "Fjalët E Zemrës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Orianel

Mthirrin Demokrat

Burn (Rap)

Luxhi

Slim

Diks

Shoni Shon

Festi

Rimi

Last Daddy


Tags: Crazy Boy, Hermon Qoshja

Krijo Një Kartolinë