A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Cricket & Yll Limani - Friday Night


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2018

2018-12-28T19:12:49

Më Shumë Nga

Yll Limani


It's friday night
you're probably out
dancing to every break up song
pretending you're alright
but you're not
you're not

you're probably thinking
but i'm home alone
thinking about us

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
on a fiday night

i lost you once can't lose
you twice
i hope you know
i won't give up
i wanna call you
but i know you won't pick up
i wanna call you
but i know you won't pick up

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
thinking about us

you're probably thinking
that i'm oit with the guys
but i'm home alone
on a fiday night

you're my fiday night x7

how i wish
you were here
by my side
on a firday night


Ky tekst u dërgua nga Amimema10   diona


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019