A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Cruel P është një këngëtar. Më datë 17 Prill 2015, Cruel P publikon videoklipin "Ku Je Tash", në bashkëpunim me Kvci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Trinty

Fatosi

Hecktor

Blunivers

Baba Stuhi

Tala The King

Rem-G Aka Abnotik

Dakkz

Sickystyle

Lil Sllim Gg Army


Tags: Cruel P

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018