A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyanide

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  656
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cyanide është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jetmir Hoxha a.k.a Cyanide, mbaroi shkollën fillore në Selman Rizë. Mbas luftës në Kosovë, shpresat për një te ardhme më të mir ishin teper të vogla. Në fund të vitit '99, J'H imigroj në SHBA (New York). Në të njejtin vit, filloi vitin e pare në shkollën e mesme "Christopher Columbus" në Bronx. Si shkoll e njohur për turbullina ndërmjet të huajve dhe imigrantëve Shqiptare, J'H gjithashtu e gjeti vetën në mes të problemeve të pa ndëprera. Në filli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Ish-Anëtar i grupit

Alboholics

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Maje (2016)

Id Ego Superego (2015)

Unreleased Ep (2015)

Idiokraci (2012)

Elementi I Surprizes (2009)

Ngjarje E Vertet (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Veç Edhe Nje Here
Idiokraci
Forcat Politike
Ushtarin Tem
Kosove
Ne Distance

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Kobra aka Helmusi

Bx-A

Jeton

Dren (D.o.G.)

I.N.S.E.C.T

Mc Qoppa

Sela aka Boszman

ZeeroMan

Rrufeja

Barooti


Tags: Cyanide, Cyanide Aka Dr. Jet, Cynaide, Jetmir Hoxha

Cyanide në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018