A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

D.I.P. - Vetem Ne Te Dy  (Feat. Mc J)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2009

2009-06-16T20:52:42

Featuring

Mc JKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ne Te Dy" kënduar nga D.I.P..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga David. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vetëm ne të dy (x4)

Unë u hutova humba krejt fjalët
E humba veten
Ishte dashuri, me shikim të parë...love
Një fjalë nga ti, më ndezi trupin
Të mbaj në krahë
Je një mrekulli, ndihem ne parajsë...love

(Ref:)
Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo
Të shikoj ne ënderr sepse shpirti të kërkon
Nuk iki larg prej teje
Edhe yjet t’mi ofrojnë

Vetëm ne të dy (x3)

Po të jetoja dhe një herë tjetër
Unë do të isha persëri me ty
Përqafuar fort...love
Në çdo mëngjes ti më sjell diellin
Dhe dielli yt, nuk ka perëndim
Kjo është dashuri...love

Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo

Vetëm vetëm ne të dy (x2)
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo

Vetëm vetëm ne të dy (x2)

Në çdo mëngjes ti ma zgjon diellin
Dhe dielli yt, nuk ka perëndim
Kjo është dashuri...love

(Ref:)
Të shikoj në ënderr sepse zemra të kërkon
Gjithë botë të thotë jo
Vetëm ti do t’jesh ajo
Të shikoj ne ënderr sepse shpirti të kërkon
Nuk iki larg prej teje
Edhe yjet t’mi ofrojnë

Vetëm ne të dy (x3)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018