A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

D.I.P. - Dhurata  (Feat. Young J)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2009

2009-06-16T20:52:42

Featuring

Young J


VERSE 1:
Dhurata banon tek rruga e spitalit
Eshte nga ato vajza qe rremben zemren e cdo djali.
E njeh gjith Pogradeci dhe per te fillon debati.
Per rrobat e saj firmato te blera tek gabi.
Eshte bukuri e ralle por eshte shume mendje madhe.
Vishet teper seksi ta heq trurin fare.
Kalon neper rruge siper gjurit minifundin.
Sa nga e majta ne te djathte bythet i tunden.
Vdes se qeshuri ta degjosh kur flet si intelektuale.
Vetem 15 vjec dhe i duket vetja e madhe.
I duket vetja J.Lo, Britney Spears apo Christina.
Ngjan me shume me ato lodrat qe bien ne patatina.
Ne dashuri gjithmone ben zgjedhje koti.
I dashuri i saj i fundit ngjan me nje prift qe i lutej zotit.
Ajo degjon tallava vdes per kengen Cokollata.
Te hengert mortja si s'mesove te zgjedhesh moj DHURATA.

REFRENI: (2Here)
Kur kaloje tek Pelioni na i ngrije tensionin.
Gjithe fshataret te shikonin dhe me fjale te ngacmonin.
Eja tek ne Dhurata mos kij frike.
O c'na i dogje qarkun elektrik.

VERSE 2:
Dhurata shkon ne shkolle si cdo vajze tjeter.
Vetem per qejf pa mesimi eshte me te vjetren.
I pelqen shum muzika per kete s'ka fjale.
Rri gjithe diten ne PUB nga mengjesi deri ne darke.
Bashke me shoqet e lagjes ulen kuvendojne.
E fillojne e mbajne ne goje te gjithe njerezit qe kalojne.
Dhurates i pelqen qe djemte ta provokojne.
E sidomos kur DJ i PUB-it e ngacmon.
Fillon te perkedhelet e fillon te beje naze.
Besi moseeeee fillon e theret.
Me gjithese qejfi ja ka ajo ben sikur s'do
Sepse eshte femer qe kollaj veten se dorezon.
Nuk eshte tip romantik, perkundrazi sillet eger.
Prandaj deri sa ta fitosh me pare duhet te vdesesh.
Hiqet interesante sikur do sjelle fundin e botes.
o Dhurata e di cfare?
Ti do nje dru mbrapa kokes.

Refreni: (2 Here)
Outro.


Ky tekst u dërgua nga NerisaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018