A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Da New Chain

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Da New Chain është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shume veta jane ngaterruar pak me kete grup...Ata mendojne se ‘Da new chai’n dhe ‘Kurorat Fiks’ jane dy grupe te ndryshme, por e kane gabim! Eshte nje skuader thjesht sepse nuk shkonte te dilnin gjashte veta ne skene sebashku, jane ndare ne ndare ne 2 grupe. Pjesetaret jane: DOZA - TANI V - P.K per ‘DA NEW CHAIN’ si grup dhe ANDY V - AROGANTI - MC BLERO per ‘KURORAT FIKS’si grup. Gjithsesi e gjithe skuadra bashke eshte ‘Da New Chain’ dhe gjithcka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Doza

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shqiponjat

Master Bass

2 Perqind

Ufo Click

Rikthimi

WNC

Brotherhood

Grand Thugz

Revivalz

Shkupi Soldiers


Tags: Da New Chain, Dnc, D.N.C

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018