A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Da New Chain - Biznesi I Rapit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2013

2013-06-29T18:41:29

ARO
Kur dritat e muzikes fiken i ndezim ne
Beat Loop-a edhe bass 16 metra couple
E kam zakon si duhanxhinjt ne mengjes nje kafe
Dhe ne qoft se me ndjen numuro gjer ne 3
Po ngrihet tensioni niveli Hip Hop rebeli
Aro i fundit qe ngeli dhe shkeli
Te teli i lagur korentin e ka kapur
Edhe digjet i kenaqur
Hip Hop-i prap ne rrug si gjithmon i pavarur
Muzika jone eshte jete nuk e shesim nuk e blejm
Sa per te nxjerrur lek menyren do ta gjejm
Kultura perhapet falas nga ata qe e ndjejn
E shikoj veten Bob Marley sepse ti e pe Lil Wayn
Kurvat u futen ne biznesin e Rap-it
Jan nga lagjia e pasur edhe kane leKet e babit
Rap-i im nuk ka cmim Rap-i im nuk mer cmim
BAV Records Da New Chain ju qifsha diskografine


Ky tekst u dërgua nga  XHOOLEEO
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018