A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Kastrati (Gjermani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Dafina Kastrati (Gjermani) është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Dafina Kastrati ka lindur dhe jeton në Gjermani. Ajo është një vajzë e re, mjaft e talentuar që po ngjitet suksesshëm në karrierën e saj muzikore. Gjaku i Ballkanit dhe Afrikës rrjedh në venat e saj dhe duket se nuk është një mrekulli që Dafina Kastrati aka Dafina humbi zemrën e saj në muzikë dhe ritëm në moshë të hershme. Falë mbështetjes aktive të prindërve të saj, ajo luan si balerinë në moshën tre vjeçare, duke marrë mësime në hip-hop dhe pia...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enisa

Besiana Tolaj

Anita Latifi

Anita Musliu

Sevi

Xhesika Lela

Arta Grajqevci

Aida Hani

Anisa Dervina

Jorida Zaimaj


Tags: Dafina Kastrati, Gjermani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018