A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Dafina Kastrati - I Want To Live  (Feat. Sabri Fejzullahu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2008

2008-11-24T23:39:49

Featuring

Sabri FejzullahuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Want To Live" kënduar nga Dafina Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dafina Kastrati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018