A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Zeqiri Po Bëhet Princeshë. Por Nga Kush?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  38
[31-12-2015]
Këngëtarja Dafina Zeqiri do të jetë pjesë e shumë programeve muzikore për këtë fundvit andaj veshja & stili janë një nga brengat krysore për këngëtaren.

Së fundmi Daffy ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardhë taman sikur të princeshave.

E ata që po kujdesen për këtë look të këngëtares janë dezonjatorja Lia Stublla dhe parukieri i saj Kaci.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018