A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dafina Paralajmëron Këngën E Radhës, Ky është Stili I Saj Unik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
[24-02-2016]
Këngëtarja Dafina Zeqiri po pregaditet që shumë shpejt të lansojë në treg videoklipin e saj më të ri dhe lajmin për këtë gjë ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin e saj social në Instagram.

Daffy ka publikuar sot një foto ku na ka treguar se si do të duket në klipin e saj të ri. Ajo ka vendosur që prap të veçohet për stilin e saj unik, ndaj dhe ka vendosur që sërish të vijë me elemente të reja.

Në foto Daffy shihet teksa ka pikturuar një pjesë të fytyrës së saj me të kuqe, e ndërsa flokët ka vendosur ti mbajë kaçurrele.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018