A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Adios


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/06/2008

2008-06-12T00:00:00

Këngë e albumit:

"Knockdown"

Pjesëmarrëse në

Polifest 2008
oky rruges hecja
ooooooo........oky
Dhoma e fjetjes pa ajros
E ti lakuriq po flen
Dhe era në banes
Parfim tfemrave po vjen
dy gota në tavolinë
e ti vishnje nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikine tmiat sjon.

Ref:
honey VeT E Lype
Adios!
honey VeT e Lype Adios
HOney VeT e Lype
Adiooos!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

Hej..Hej..Hou..Hej a Hej..Okay!

Shejat ne qaf kush ti la

Mos më thuaj që se din
Unaza jote eshte në toke
Kmisha jote plot karmin
Era dhomes i vjen tim
Ti cigare nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikini tmiat sjon.

Ref:
Honey VeT E Lype
Adios..!
Honey VeT e Lype
Adios..!
Hoeny

HOney VeT e Lype
Adios..!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

I Told yOu. Trust Me... No matter WhaT They Say..!
shiken e briken eqiken siken e breken e thej


Ky tekst u dërgua nga  donjeta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018