A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dafina Zeqiri - Kjan Sy Zeza Per Jaran  (Feat. Gratë)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/01/2011

2011-01-06T07:20:29

ndrras te vekut kush po kjan
kjan syzeza o per jarane
kjan syzeza o per jarane
dushk e bar o ne mal po i thane

dushk e bar ne mal po i thane
nuk pe len o veren me dal
nuk pe len o me dal sivjet
per at djal o qe naj ka vdeke

per at djal o djale te ri e a e din
atdhe ku e kan shtie a e din atdhe ku e kan shtie nvorre treja o ner qat blije

nvorre treja o ner qat blije
amjep iz oj nan tshoj e trri e
a mjep iz oj nan te shkoj e te rri
e se kem pas oj nan jaranie


Ky tekst u dërgua nga Lenaaaaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018